Martin Doležal, Osobní trénink


Osobní trénink

Pro aktivní lidi ... chceš na sobě makat, ve zdraví a kondici vidíš prioritu, hledáš efektivní cvičení a zajímá Tě, jak člověk v pohybu funguje?

Pro vrcholové sportovce ... hledáš funkční pohybovou přípravu, podporu zdraví, prevenci zranění a kondiční trénink?

Kontaktuj mě na martin@martindolezal.com, domluvíme termín a podrobnosti.

Kde? Olymp Centrum sportu MV, Praha 7.

Jak? Zkombinujeme osobní tréninkové lekce a Tvé samostatné cvičení ve dnech mezi nimi. V prvních několika týdnech se uvidíme pravidelně (1-2x týdně), dál podle zájmu a potřeb. Začneme vitalizačním programem, který slouží pro základní každodenní 15ti minutové cvičení. Ten budeme postupně rozšiřovat o další tréninkové postupy podle Tvých cílů a možností.

Cena? Jednotlivec 900 Kč, dvojice 1200 Kč / tréninková lekce (75 min).

Základní vitalizační program

Několik cviků, které umí udělat opravdu hodně ... jsou snadno zařaditelné do jakéhokoli tréninku či cvičení doma, v tělocvičně, venku i na cestách. Cviky snadno naučitelné, pro které potřebuješ 15 minut, trochu místa a slabé odporové gumy.

Pro náročné ...

... metoda samozřejmě nabízí mnohem víc - zdravotně kondiční podporu pro těžký silový trénink, běhání, úpolové nebo herní sporty. Kompenzuje jednostranné přetěžování těla ze sportovního tréninku, běžného cvičení, fyzické práce nebo sedavého zaměstnání.

Co zlepšíme?

  • Kvalitu pohybu - pohybové návyky, držení těla, dýchání, svalovou rovnováhu, obratnost, vnímání a kontrolu vlastního těla v pohybu.
  • "Pracovní kapacitu" - aktivní rozsahy pohybu, funkční sílu i vytrvalost.