Martin Doležal, Osobní trénink


Osobní trénink

Pracuješ ve fyzicky náročné profesi, sportuješ, žiješ aktivně? Chceš na sobě makat, ve zdraví a kondici vidíš prioritu a hledáš efektivní trénink?

Kontaktuj mě na martin@martindolezal.com, domluvíme termín a podrobnosti.

Kde? Olymp Centrum sportu MV, Praha 7.

Jak? Zkombinujeme osobní tréninkové lekce a Tvé samostatné cvičení. V prvních několika týdnech se uvidíme pravidelně, dál podle zájmu a potřeb. Začneme jednoduchým vitalizačním programem, který slouží jako základ pro samostatné cvičení. Ten budeme postupně rozšiřovat o další tréninkové postupy podle Tvých cílů a možností.

Cena? Jednotlivec 900 Kč, dvojice 1200 Kč / tréninková lekce (75 min).

Vitalizační program pro zdravé pohybové základy

Několik cviků, které umí udělat opravdu hodně pro zdraví pohybového aparátu. Slouží jako základní zdravotní a kompenzační cvičení nebo jako součást jakéhokoli tréninku či cvičení doma, v tělocvičně, venku i na cestách.

Cviky snadno naučitelné, pro které potřebuješ asi 15 minut a trochu místa. Zaměřené na funkční pohybové návyky, držení těla, dýchání, svalovou rovnováhu, stabilitu středu těla, funkční rozsahy pohybu, základní obratnost, vnímání a kontrolu vlastního těla v pohybu.

Funkční pohybový a kondiční trénink

Všestranná funkční kondice spolu se zdravím pohybového aparátu pro náročné. Funkční posilování, obratnostní trénink, aktivní rozsahy pohybu, vytrvalost nebo dynamika pohybu - jednoduše a s minimálním vybavením.

Komplexní funkční kondiční trénink nebo zdravotně kondiční podpora pro těžký silový trénink, běhání, úpolové nebo herní sporty. Kompenzace jednostranného přetěžování těla ze sportovního tréninku, běžného komerčního cvičení, fyzické práce nebo sedavého zaměstnání.