Martin Doležal, Movement Health Training


Projekt Movement Health Training

Pohybové zdraví potřebujeme v dnešním životním stylu posilovat vhodným cvičením, aby fungovalo správně. Cvičením, které respektuje přirozené principy funkčního pohybu a pracuje v obtížnosti úměrné Tvým cílům a potřebám. Projekt Posilování pohybového zdraví je realizován na oddělení specializované metodiky ZSMV.

Mgr. Martin Doležal

Autor, vedoucí, metodik, lektor a instruktor projektu MHT pro bezpečnostní sbory ČR, pohybový trenér vrcholových sportovců Olympu Centra sportu MV, bývalý hasič a potápěč, autor knihy Přirozený funkční trénink.

Lektor, metodik projektu Optima, vyhodnoceného v 2016-17 jako nejlepší v ČR v oblasti péče o zdraví zaměstnanců a mezi 15ti doporučenými programy pro EU. Realizuje ZSMV od 2015.

Autor projektu CoreFit® (2012-16), metodik nové koncepce fyzických testů Ostrahy Letiště Praha. Absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu UK, obor tělesná výchova - psychologie. 10 let ve výjezdových jednotkách HZS ČR, letecký záchranář (výcvik ARS USA). Koordinátor a lektor projektu MV Zdravé pracoviště. Přednášející na mezinárodních konferencích.