Martin Doležal, Osobní kondiční trenér, Praha


Osobní pohybový a kondiční trénink

Cvičení, které Tě motivuje a účinně Ti pomáhá lépe využívat Tvůj vlastní potenciál. Vede ke zdraví, výkonnosti, duševní rovnováze a všem Tvým cílům!

Trénink využívá komplexní funkční pohyby, aktivuje přirozené pohybové principy, rozvíjí všestrannou kondici a propojuje kvalitu pohybu s psychikou. Zdokonaluje tělo, mysl i "srdce" způsobem, na který je lidský organismus funkčně stavěný.

Kontaktuj mě na martin@martindolezal.com, domluvíme termín a podrobnosti.

Kde trénujeme? Olymp Centrum sportu MV, Praha 7.

Co konkrétně v tomto tréninku čekat? Cvičení s vlastní vahou, s pružnými lany, s kettlebellem i dalšími jednoduchými pomůckami, běžecká cvičení, optimální intenzitu cvičení (podle Tvých cílů) ... tak, aby každý dokázal cvičit i v minimalistických podmínkách a trénink vždy přinášel žádané výsledky i radost z pohybu.

Ukázka ("tahák") základních cviků pro absolventy mých tréninků:

Jak spolupráce probíhá? Formou pravidelného osobního kondičního tréninku nebo jen občasných zdokonalovacích lekcí a samostatného cvičení.

Co získáš? Naučíš se:

  • principy funkčního pohybu a efektivní přístup ke zdravotně kondičnímu tréninku
  • jaké cviky cvičit, jak je cvičit správně a jak je sestavit do tréninku

Cena tréninku? Jednotlivec 800 Kč, dvojice 1000 Kč / tréninková lekce (75 min).

A co z toho? Mnohem kvalitnější a spokojenější život ...

Účinně podpoříš své zdraví, sportovní i pracovní výkonnost a atraktivní postavu. Současně se skvěle odreaguješ a zbavíš stresu. Vykompenzuješ jednostrannou pracovní nebo sportovní zátěž a pomůžeš svému tělu od bolestí zad nebo kloubů, které pramení ze špatného držení těla a špatných pohybových návyků.

Více o mně a o mém přístupu ...

Firmám nabízím vzdělávací firemní program.